Image
Yükleniyor
Image

DRAMA | BALE | MÜZİK | DANS | CİMNASTİK

İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu Beste Tok tarafından kurulan Skolart Akademi; 4 yaş itibariyle başlayarak, üst yaş sınırı olmaksızın her yaştan öğrenciye kişisel gelişim ve hobi amaçlı verdiği eğitimlerin yanı sıra, yeteneğinin peşinden giden sanat tutkunlarını da başarılı birer sanatçıya dönüştürmeyi amaçlamaktadır

Skolart Sanat ve Gelişim Akademisi, sanat aracılığıyla gelişime doğru hareketi teşvik eden bir eğitim merkezidir. Yaşamı anlamak ve ona anlam katmak düşüncesini amaç edinir. Bu amaç doğrultusunda, yaratıcı düşünmek ve yaşamı yaratıcılıkla ele almak üzere, sanatın çeşitli ifadelerine başvurur.

Her yaştan çocuk ve yetişkini, drama, müzik, cimnastik, bale ve dans dallarında eğitim sunduğu, görsel sanatları da barındıran geniş kapsamlı hobi ve yaşam atölyelerini ağırladığı mekanında sanatla öğrenmeye ve değişime davet ediyoruz.

MEB onaylı müfredatımızın yanısıra tüm dünyada geçerli sertifika programları LCM ve ABRSM sınavlarına hazırlık derslerimizle öğrencilerimizin geleceğini inşa etmelerine destek oluyoruz.

ABRSM ve LCM ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Image
Image

Misyonumuz

Amacımız yaşamı anlamak ve ona anlam katmak.Bu amaç doğrultusunda yeteneğinin peşinden giden, öğrenmeye ve gelişmeye tutkulu her yaştan çocuk ve yetişkini drama, müzik, bale, cimnastik, dersleriyle sanatla buluşturmayı hedefliyoruz.

Image

Vizyonumuz

Yaratıcı düşünmek ve yaşamı yaratıcılıkla ele almak üzere, sanatın çeşitli ifadelerine başvuruyoruz.

Image
Image

NEDEN SKOLART?


Skolart Akademi, her yaştan bireyin sanatla gelişimine destek olur. Kişilerin yaşam yolculuğuna yeni perspektifler katmayı hedefler.
Uzman eğitim kadrosu tarafından hazırlanan özenli programlarıyla fark yaratır.


Çocuk ve genç katılımcıların eğitim süreçlerini sanatla destekleyen bütüncül bir anlayış sunar. Fiziksel ve zihinsel gelişimleri için hareket halinde olmalarını, duyularıyla öğrenme kapasitelerini genişletmelerini destekler. Yetişkin katılımcılar için de fiziksel, zihinsel ve duygusal açıdan sanat yoluyla gelişim, dönüşüm ve tazelenme fırsatı yaratır.


Skolart Akademi, doğayla barışık mekanında huzurlu, özgür bir keşif alanı sunar. Hijyen standartlarını profesyonel önlemlerle destekleyerek iç rahatlığıyla çalışmalarınıza odaklanmanıza özel önem verir

Bize Ulaşın
Merkez mahallesi Selimiye caddesi Aktürk Rapsodi Evleri No:2A8 Çekmeköy / İstanbul
0533 663 67 86 bilgi@skolartakademi.com