Image
Yükleniyor
Image
Image

Yasemin Güray AÇARI

X

1987 yılında Almanya’da doğdum. Dans hayatıma halkoyunları ile başladım . İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Halk Oyunları bölümünden mezun oldum . 2008-2017 yılları arasında Anadolu Ateşi Dans topluluğunda profesyonel dansçı ve Anadolu Ateşi Kıvılcım Grubunda hocalık yaptım. Bale , street jazz , halkoyunları dallarında dersler vermekteyim .

Yasemin Güray AÇARI

Mini Bale ve Hazırlık Sınıf Bale Eğitmeni

Dans Eğitmeni

Image
Image

Ezgi Esin ÇAMSUN

X

1995 yılında İstanbul’da doğdum. İstanbul Üniversitesi, Devlet Konservatuvarı’nda tam zamanlı bale eğitimimi bitirdim ve mezun olduğum yıl Türkiye’nin ilk özel bale topluluğu olan Çağdaş Bale Topluluğu’nda çalışmalarımı sürdürdüm. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, İstanbul Devlet Konservatuvarı, Çağdaş Dans Anasanat Dalı’nda lisansımı başarıyla tamamladım. Şu anda aktif olarak özel projelerde dans etmekte ve bale eğitmeni olarak çalışmaktayım.

Ezgi Esin ÇAMSUN

Bale (Teknik 1'den 8'e kadar)

Image
Image

Burak ALTUNER

X

Piyano eğitimine 7 yaşında başladım. İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik bölümünü tam burslu olarak tamamladım ve üniversite eğitimim sırasında kompozisyon, piyano ve ses teknolojileri üzerine çalıştım. Öğrencilik zamanımda ülkemizin önde gelen saksafon sanatçılarından Serhan Erkol ile çalışmalar gerçekleştirdim. Günümüzde birçok konser ve festivalde hem müzisyen hem de prodüksiyon yöneticisi olarak görev almakta ve CND Schools'ta piyano eğitmeni olarak çalışmaktayım.

Burak ALTUNER

Piyano ve Saksafon

Image
Image

Mert YILMAZ

X

Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünden 2015 yılında mezun oldum. Ankara Üniversitesi Çağdaş Drama Derneği'nde ve İBB Şehir Tiyatrolarında oyunculuk eğitimleri aldım. Halk Eğitim Merkezinde dans, makyaj ve sahne eğitimimi tamamladım. 2002-2014 yılları arasında çeşitli okullarda drama liderliği ve tiyatro eğitmenliği yaptım. Şu anda aktif olarak drama lideri ve tiyatro eğitmeni olarak çalışmaktayım.

Mert YILMAZ

Yaratıcı Drama - Tiyatro

Image
Image

Fatih DOKGÖZ

X

1977 Yılında Sivas’ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Sivas ‘da tamamladı.1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü kazandı. 1999 yılında lisans eğitimini tamamlayıp Erzurum Devlet Tiyatrosuna atandı. 6 yıl Erzurum’da görev yaptıktan sonra 2004 yılında Trabzon devlet tiyatrosuna tayin oldu. Trabzon devlet Tiyatrosundaki Sanatçı Görevini yürütürken 2008-2013 yılında Trabzon Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü ve Genel Sanat Yönetmenliğini yaptı.Halen İstanbul Devlet Tiyatrosu sanatçısı olarak meslek yaşamına devam etmekte

Fatih DOKGÖZ

Oyunculuk Ve Drama

Image
Image

Kağan KURTCAN

X

Trakya üniversitesi ekonometri bölümünden mezun olduktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi klasik gitar bölümü sınavını kazandım.Müzik eğitimimi tamamlarken çeşitli orkestralar ,tv programları ve sanatçılar ile çalıştım.Mezun olduktan sonra özel ders, özel okul ve eğitim kurumlarımda eğitim vermeye başladım.Halen eğitim vermeye ve sanatçılar ile çalışmaya devam etmekteyim
Image
Image

Ege AKGÖZLÜ

X

5 yaşında Işıl Bulan ile piyano derslerine başlamamla birlikte müzikle tanıştım. Ardından 11 yaşında klasik gitar, 13 yaşında elektro gitar eğitimlerine başlamamın ardından 2011 yılında Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi'ni 2.likle kazandım. Lise dönemim boyunca çeşitli konser ve etkinliklerin yanı sıra İtalya, Almanya, Yunanistan gibi ülkelerin çeşitli müzik festivallerinde görev aldım. İngiltere Kraliyet Akademisi'nden 8. seviyeyi de geçip sertifikamı aldıktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Bölümü'nü kazandım. Bu yaşıma gelene kadar da aktif olarak müzik alanında kendimi geliştirmeyi bırakmayıp bi'çok farklı enstrumanı öğrendim. Sanatın da bi'çok alanında hala kendimi geliştirmeye devam etmekteyim.

Ege AKGÖZLÜ

Piyano - Keman - Şan

Image
Image

Sedat ÇİFTÇİ

X

1987 yılında Batman’da doğdum. Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde Geleneksel Türk El Sanatları ve Restorasyon bölümünü 2009 yılında tamamladım. Mezun olduktan sonra pek çok sergide yer aldım. Çeşitli okullarda görsel sanatlar öğretmeni ve teknoloji tasarım öğretmeni olarak çalıştım. 2017 yılında pedagojik formasyon eğitimimi tamamladım. Hali hazırda Skolart Akademi’de görsel sanatlar öğretmeni olarak çalışmaktayım.

Sedat ÇİFTÇİ

Görsel Sanatlar

Image
Image

Ceren DEMİR

X

Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünden ve önlisans çocuk gelişimi bölününden mezun oldum. Yeditepe Üniversitesi Eğitim Bilimlerinde yüksek lisansımı tamamladım. Yurtdışında İngilizce eğitimi aldım. 2015 yılından bu yana pek çok farklı özel okulda eğitmenlik yaptım. Hali hazırda Skolart Akademi’de 3-4 Yaş Grubu Oyun Atölyeleri eğitmeni olarak çalışmaktayım.

Ceren DEMİR

3-4 Yaş Grubu Oyun Atölyeleri

Image
Image

Özgün AKAÇÇA

X

2009 yılında başladığım Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden 2014 yılında mezun oldum. Üniversite eğitimim sırasında çeşitli tiyatrolarda yer aldım. 2014-2016 yılları arasında konservatuvara hazırlık kurslarında ve İBB Şehir Tiyatrolarında diksiyon eğitmenliği yaptım. 2016 yılında seslendirme ve yönetmen asistanlığı görevini ifa ettim. Hali hazırda Skolart Akademi’de diksiyon ve beden dili üzerine eğitimler vermekteyim.

Özgün AKAÇÇA

Diksiyon ve Beden Dili

Image
Image

Halise AKBUDAK

X

2009 yılında başlamış olduğum Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Anadolu Meslek Lisesi Seramik Teknolojisi bölümünü Yıldız Porselen’de gerçekleştirmiş olduğum bir yıllık staj ile tamamladım. 2013 yılında başlamış olduğum lisans eğitimimi 2017 yılında Yıldız Teknik Üniversitesinde Seramik, Cam ve Çinicilik bölümünde tamamladım. 2010 yılından bu yana çeşitli sanat atölyelerinde çalışmakta, endüstriyel seramik üretimi gerçekleştirmekte ve bu alanda eğitimler vermekteyim. Hali hazırda Skolart Akademi’de seramik eğitmeni olarak çalışmaktayım.

Halise AKBUDAK

Seramik

Image
Image

Derya ÇAKAL

X

Müzik ve piyano eğitimine ilkokul yıllarında başladım. İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuvarı’nı kazandım. Lisans döneminde Almanya'ya giderek eğitimimin bir yılını Köln Üniversitesi’nde tamamladım. Elektronik müzik ve ses sistemleri üzerine de çalıştım. Bir yıl boyunca Köln’de müzik eğitmenliği yaptım. Türkiye’ye döndükten her yaş grubundan öğrenciye piyano dersleri vermeye devam ettim. Görev aldığım basılı yayınlarda editör ve yayın koordinatörü olarak da Türkiye’nin önde gelen sanatçılarıyla röportajlar gerçekleştirdim. Skolart Akademi'de piyano eğitimi vermekteyim.

Derya ÇAKAL

Piyano

Image
Image

Alper ATINÇ

X

Alper ATINÇ

Elektro Gitar - Bas Gitar - Bateri

Image
Image

Sena ÇINAR

X

Artistik cimnastik branşına 5 yaşında başlayıp 10 sene profesyonel yarışmacı olarak yarışmalara katıldım. Trambolin cimnastik branşı ve aerobik cimnastik branşlarıyla ilgilenip sporculuk kariyerimi tamamladım.Cimnastik federasyonundan antrenörlük belgesine sahibim ve bunun yanında artistik cimnastik aday hakemiyim. Çocuk yogası eğitimini de cihangir yoga dan aldım. Skolart Akademi'de cimnastik antrenörü ve dans eğitmeni olarak çalışmaktayım.

Sena ÇINAR

Cimnastik ve Dans

Image
Image

Eylül KUŞOĞLU

X

1995 yılında İstanbul'da doğdum. İstanbul Üniversitesi Rekreasyon bölümünden mezun oldum. MEB Dünya Dansları programını tamamladım. 2006 yılından bu yana pek çok kurumda halk oyunları eğitmeni, latin dansları eğitmeni, jazz-hip hop eğitmeni ve modern dans eğitmeni olarak çalışmaktayım. Bunun yanında 2018 yılından bu yana çeşitli klasmanlarda dans yarışmalarına katılmaktayım. 2023 yılında İdo Dünya Şampiyonasında yarışmacı olarak yer aldım. Aktif olarak Skolart Akademi'de dans eğitmeni olarak görev almaktayım.
Image
Image

Recep AKDENİZ

X

1971 yılında İstanbul’da doğdum. Müzik yolculuğuma ortaokul yıllarında Percussion ile başladım. Sonraki yıllarda buna bateriyi de ekledim. Bateri temel eğitimine Selami SEVİNÇ ile başladım. Akabinde temel Jazz eğitimine Cengiz BAYSAL, Latin Jazz ve Stüdyo Kayıt eğitimine Turgut ALPBEKOĞLU, Masterclass Jazz eğitmenliğine ise Şenol KÜÇÜKYILDIRIM ile devam ettim. Türkiye’nin ilk bateri okulunun kurucu ortağı olarak başlayan eğitmenlik hayatım pek çok okul ve sanat merkezinde çeşitli yaş gruplarıyla devam ederken bir yandan da Türkiye’nin tanınmış solistleriyle süregelen sahne çalışmalarım devam etmektedir. Aktif olarak Skolart Akademi’de bateri eğitimi vermekteyim.
Image
Image

Seçkin ORHANLAR

X

Piyano eğitimine 10 yaşında başladım. Lise eğitimimi güzel sanatlar lisesinde tamamladım flüt ve piyano üzerine çalıştım Üniversite eğitimimi İstanbul Devlet Konservatuvarı Opera bölümüyle tamamladım. Öğrenciyken Boğaziçi caz korosu ve Fazıl say korosunda koristlik yaptım.Öğrencilik yıllarımdan beri piyano, flüt,şan dersleri vermeye devam etmekteyim.

Seçkin ORHANLAR

Piyano - Flüt - Şan

Image
Image

Anıl ŞAHİNÖZ

X

1984 Yılında İstanbul da doğdu. 19 yaşlarında amatör olarak başladığı davul enstrümanına duyduğu tutku ile Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi’nde devam ederek kendini geliştirdi. OKAN ÖZPOYRAZ ve SONER DOĞANCA’dan özel dersler aldı. 2010 yılında keşfettiği afrobeat müziği ile kariyerini başka bir noktoya taşıdı. 2015 yılında ilk davul metodu kitabını çıkardı. 2020 yılından beri Skolart Akademi’de hem çocuk hem yetişkin öğrencilerine davul dersleri vermektedir.
Image
Image

Öze Solak Altun

X

Öze Solak Altun
İnstagram: @ozesolak
H.Ü Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun oldu. Birkaç yıl Ankara Devlet Tiyatro’sunda oyunlarda rol aldı. Kanal B’de önce yanlış olanı oynayıp doğruyu çocuklar ile tartışıp buldukları “Eğrisi Bizden Doğrusu Sizden’ çocuk programında rol aldı , TRT, Kanal D ve Startv’deki Üstün Dökmen ile Küçük Şeyler programındaki parodilerde 7 yıl boyunca rol aldı. Üstün Dökmen ile 2 yıl kadar Küçük Şeyler adlı tiyatral gösterilerde de rol aldı. . 2006 yılından beridir Tiyatro Yeniden’de 10’dan fazla çocuk oyununda, gençlik oyunlarında ve büyük oyunlarında oynamaktadır. Şu sıralar Tiyatro Yeniden’de oynadığı oyunlar:“Küçük Prens ve Çiçek”, Kültür Bakanlığı Büyük Ödülü alan ve geçtiğimiz yıl İsmet Küntay ‘Yılın En İyi Çocuk Oyunu’ seçilen “Benim Güzel Pabuçlarım”, “En Güçlü Kim”, “Kırmızı Başlıklı Kaz”, “Uçan Adam”, “Çalıntı Düşler”.. oyunlarının takibi için instagram sayfası: @tiyatroyeniden_official Eğitmenlik çalışmaları:
 SKOLART AKADEMİ
Yaratıcı Drama Eğitmenliği, 2020
▪ Mas Sanat Akademisi / Bodrum
Yaratıcı Drama Eğitmenliği, 2018
Yaratıcı Masal Atölyesi, 2018
▪ İSTANBUL DRAMA SANAT AKADEMİSİ
Yaratıcı Drama Eğitmenliği, 2018-2020
▪ İSTANBUL DRAMA SANAT AKADEMİSİ
Liderlik Eğitimi, 2017
Tez Konusu:
Yaratıcı Drama Yöntemiyle Çocukların Sosyal Gelişimlerini Desteklemek İçin, Doğru Nefes Alma Tekniklerinin İşlenmesi
▪ UPS KÜLTÜR VE SPOR KOMPLEKSİ
Yaz Okulu Drama Öğretmenliği, 2006
▪ EFES PİLSEN BASKETBOL GENÇ TAKIM
Diksiyon,Vücut Dili ve İletişim Becerileri Çalışmaları, 2006
▪ UFUK EGE ANAOKULU, ANKARA
Drama Öğretmenliği, 2001-2002
“Münferit 2009” ve “Ayaz 2019” sinema filmlerinde,. ‘Şans’ adlı kısa metraj filmlerinde rol aldı.

Öze Solak Altun

Yaratıcı Drama

Bize Ulaşın
Merkez mahallesi Selimiye caddesi Aktürk Rapsodi Evleri No:2A8 Çekmeköy / İstanbul
0533 663 67 86 bilgi@skolartakademi.com