Image
Yükleniyor

Müzik Dersleri

Müzik, insanlığın ortak dili. Skolart, bu evrensel dili öğrenmeniz ve geliştirmeniz için hem enstrüman dersleri hem de ses eğitimleriyle yanınızda.Akademik alanda deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde her yaştan öğrenci için piyano, keman, gitar, bateri, yan flüt, çello ve şan eğitimlerimizle müzik yolculuğunuza eşlik ediyoruz.

MEB onaylı sertifikanın yanında, LCM (London Collage Of Music) ve ABRSM (Royal Academy Of Music) eğitim programları ile öğrencilerimiz ulusal meslek eğitim diplomasıyla beraber uluslararası geçerliliğe sahip LCM ve ABRSM sertifikası almaya da hak kazanıyor.

ABRSM ve LCM ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Image

Bale Eğitimi

Skolart’ın dünya çapında geçerli Vaganova Sertifika Programı’na göre uzman eğitmenlerce uygulanan klasik bale müfredatı, bedeninizi sanatla buluşturmaya hazır..

Vücut koordinasyonu, beden farkındalığı, fiziksel ve sanatsal gelişim göz önünde bulundurularak yaşlara göre ayrılan sınıflar, her yaştan çocuk, genç ve yetişkin öğrenciyi ağırlayacak.

  • Baby Bale
  • Hazırlık
  • Teknik
  • Yetişkin Bale

Müfredatımızın yanı sıra Vaganova Sertifika Programı sayesinde, Skolart Akademi’den mezun olan öğrencilerimiz hem Milli Eğitim Bakanlığı sertifikalarıyla hem de Vaganova’nın uluslararası geçerliliği olan sertifikasıyla bale eğitmenliği yapabilirler.

Bale derslerimizle ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız

Image

Drama Dersleri

Dünyanın tamamı bir sahne ve herkes birer oyuncu! Skolart size, deneyimli eğitmen kadrosu eşliğinde yaşamın malzemelerini araştırabileceğiniz drama dersleri sunuyor.

Her yaştan çocuk, genç ve yetişkinin kendini keşfedebileceği dersler, tiyatro sanatının unsurları aracılığıyla doğaçlamanın enerjisini, oyun oynamanın özgürlüğünü, oyunbaz bedenlerin farkına varmayı ve yaratma cesaretini teşvik ediyor.

  • Yaratıcı Drama ve kişisel gelişim
  • Oyunculuk Dersleri
  • Konservatuara hazırlık
  • Diksiyon
  • Pandomim
  • Jonglörlük Ve Akrobasi alt dallarında verilen derslerle kendinize ve dünyaya doğru bir yolculuğa hazır mısınız?

Drama derslerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız

Image

Hobi ve Yaşam Atölyeleri

Hayal gücünüzü, deneme cesaretinizi ve merakınızı yanınıza alın: Skolart, sizi hobi ve yaşam atölyeleriyle keşfe davet ediyor!

Skolart’ın resim, heykel ve seramik çalışmalarını barındıran hobi dersleri, uzman eğitmen kadromuzla birlikte her yaştan çocuk, genç ve yetişkin öğrenciyi ağırlayacak. Duygusal ve zihinsel dünyanıza doğru duyularınızın rehberliğinde keyifli bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?

Skolart’ta yaşam atölyeleri kapsamında, yetişkinleri her ay farklı bir program bekliyor. Şehir hayatının getirdiği rutin alışkanlıklardan ve algılama biçimlerinden uzaklaşıp nefes almak isterseniz, yaşam atölyelerimiz tam size göre!

Image

Cimnastik Dersler

Esnek bedenler ve esnek zihinler, dengeli ve estetik bir yapı, yüksek beden farkındalığı ve güçlü koordinasyon…

Cimnastik sporu, eski uygarlıklardan günümüzün modern dünyasına, kız ve erkek çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerine sağladığı sayısız faydayla özel bir yere sahip olmaya devam ediyor. Küçük yaşlarda başlandığında avantajları ömür boyu deneyimlenecek sonuçlar veriyor. Çeviklik, dayanıklılık ve eğlence vaat eden cimnastik dersleri Skolart’ta.

Image

Dans Dersleri

Dans, hareketin özgürlükle bilgiyi, deneyimle heyecanı, uyumla bireyselliği birleştiren halidir. Bedenin müzik ve ritm eşliğinde estetikle buluşması, eğlenceyle konsantrasyonu aynı anda deneyimlemesidir.

Skolart’ta, yaşınız farketmeksizin dans yoluyla harekete ve eğlenceye doyacaksınız. Uzman eğitmenlerimizle birlikte Street Jazz, Modern Dans, Hip Hop, K-Pop, Tango ve Latin Dansları’nı öğrenerek hareketin büyüsüne siz de katılın

Image
Bize Ulaşın
Merkez mahallesi Selimiye caddesi Aktürk Rapsodi Evleri No:2A8 Çekmeköy / İstanbul
0533 663 67 86 bilgi@skolartakademi.com