Image
Yükleniyor
Drama Dersleri

Drama Dersleri

Dünyanın tamamı bir sahne ve herkes birer oyuncu! Skolart size, deneyimli eğitmen kadrosu eşliğinde yaşamın malzemelerini araştırabileceğiniz drama dersleri sunuyor.

Her yaştan çocuk, genç ve yetişkinin kendini keşfedebileceği dersler, tiyatro sanatının unsurları aracılığıyla doğaçlamanın enerjisini, oyun oynamanın özgürlüğünü, oyunbaz bedenlerin farkına varmayı ve yaratma cesaretini teşvik ediyor.

  • Yaratıcı Drama ve kişisel gelişim
  • Oyunculuk Dersleri
  • Konservatuara hazırlık
  • Diksiyon
  • Pandomim
  • Jonglörlük Ve Akrobasi alt dallarında verilen derslerle kendinize ve dünyaya doğru bir yolculuğa hazır mısınız?


*YARATICI DRAMA 
Her hangi bir konuda, doğaçlama, rol oynama gibi tekniklerden yararlanarak, yaşantılardan yola çıkıp canlandırmalar yapmaktır. Sosyal gelişimi sağlama, kendine güven duyma ve karar verme becerilerini geliştirmeyi hedefler.
Okulumuzda yaratıcı drama dersleri yaş gruplarına göre ayrılır. Çocuk ya da yetişkin tüm öğrencilerimiz alanında uzman eğitmenlerimiz eşliğinde kendilerini keşfe çıkarlar…


*OYUNCULUK DERSLERİ
Sinema, dizi ve tiyatro sahnelerinde yer almak ve oyunculuk mesleğinin gerekliliklerine hakim olmak istiyorsanız eğitimlerimizle ilgili bilgi için bizi arayın.

*KONSERVATUVARA HAZIRLIK
Devlet Üniversitelerinin ve Özel Üniversitelerin tiyatro bölümlerine hazırlanan adaylara, gerekli teorik ve pratik bilgileri vererek alanında uzman eğitmenlerimiz eşliğinde konservatuvara hazırlıyoruz.

*DİKSİYON DERSİ
Düzgün ve etkileyici bir Türkçe ile konuşmayı kim istemez?! Sözcüklerin telaffuzlarını ve vurgulamalarını doğru yapmak, sesini ve nefesini kontrol etmek, dinleyicilerini etkilemek, iş hayatında başarılı sunumlar yapmak ve dikkatleri üzerinde toplamak… Diksiyon dersi ile hepsi mümkün.

*JONGLÖRLÜK
Beden gelişimi ve farkındalığı temel sporlarındandır. Sağ ve sol tarafın eşit gelişimini sağlar. Jonglörlük çalışmaları; odaklanmayı, koordinasyonu, refleksi, zamanlamayı, ve dengeyi geliştirirken eğlenceyi de garanti eder.

Bize Ulaşın
Merkez mahallesi Selimiye caddesi Aktürk Rapsodi Evleri No:2A8 Çekmeköy / İstanbul
0533 663 67 86 bilgi@skolartakademi.com